Kontaktuppgifter Ledarna Teknik & Motor

Styrelsen Teknik & Motor

Erica Klint, ordförande
036-39 87 86, 070-2625339
erica.klint@gmail.com

Benny Petersén, vice ordförande
0221-76 24 44, 0703-34 68 80
Benny.Petersen@gkndriveline.com

Dan Lidesköld, Kassör
031-59 32 84, 0723-717847
dlidesko@volvocars.com

Lillian Hansen, ledamot
090-17 95 65, 0705-10 32 32
alpina@lillian.hansen.se

Pertti Peltola, ledamot
08-553 822 66, 0706-05 35 31
pertti.peltola@scania.com

Crister Forslund, ledamot
0706-31 97 74
crister.forslund@icloud.com

Ann-Marie Persson, ledamot
044-78 01 502, 0709-56 09 29
annmarie.persson@gmail.com

Raimo Särkijärvi, sekreterare
0500-788 06, 0735-58 80 62
raimo.sarkijarvi@volvo.com

Ove Norberg, ledamot
08-50333334, 070-559 82 85
ove.norberg@dinbil.se 

Annelie Mattsson, suppleant
031-3229391, 073-9029391
anneli.mattsson@volvo.com 

Robert Blad, suppleant
0470-387650, 0700-897650
robert.blad@volvo.com

Uppdaterat: 2014-02-16

Avdelningar


Här hittar du våra avdelningar och kontaktuppgifter till deras styrelser.

Avdelning Norrland

Avdelning Gävle, Dala, Sundsvall

Avdelning Mellansverige

Avdelning Öst

Avdelning Småland

Avdelning Väst

Avdelning Syd

Bli medlem