Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till styrelsen för Ledarna Teknik & Motor och våra sju underavdelningar.

Erica Klint, ordförande
070-262 53 39
erica.klint@rsmco.se

Benny Petersén, vice ordförande
070-334 68 80
Benny.Petersen@gkndriveline.com 

Dan Lidesköld, Kassör
072-371 78 47
dan.lideskold.sr@volvocars.com

Martin Johansson, sekreterare
070-648 04 77
Martin.Johansson@xyleminc.com

Ann-Marie Persson, ledamot
070-956 09 29
annmarie.persson@gmail.com

Raimo Särkijärvi, 
ledamot
073-558 80 62
raimo.sarkijarvi@volvo.com

Anders Bejmar, ledamot
070-952 85 76
anders.bejmar@gmail.com

Berit Frank-Lundström, ledamot
0933-14406
berit.frank.lundstrom@cranab.se

Peter Storm, ledamot
070-820 90 36
peter.storm@volvocars.com

Ove Norberg, suppleant
070-559 82 85
ove.norberg@dinbil.se 

Robert Blad, suppleant
070-089 76 50
robert.blad@volvo.com