Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till styrelsen för Ledarna inom Transport & Logistik.

Jonas Regnell, ordförande
jonreg65@hotmail.com

Patrik Andersson, ledamot
patrik.andersson@operan.se

Lars-Olof Johansson, kassör
lars-olof.johansson@apmterminals.com

Peter Juhlin, ledamot
peter.juhlin@gotroro.com

Stefan Andersson, ledamot
stefan.andersson@yilport.com

Johanna Wallentin
johanna.wallentin@sas.se

Suppleanter

Suppleanter till styrelsen kommer att väljas under 2022. Suppleanter till revisorerna kommer att väljas under 2022. Intresserad av att vara suppleant? Ta kontakt med valberedningen!

Revisorer

Anders Westman
anders.westman@sas.se

Håkan Johansson
hakan.johansson@gotroro.com

Suppleanter till revisorerna kommer att väljas under 2022. Intresserad av att vara suppleant? Ta kontakt med valberedningen!

Valberedning

Hans Gillholm
hans.gillholm@apmterminals.com

Christian Svensson
crillo.s@live.se

Martina Bertilsson
Martina.Bertilsson@sas.se