Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till styrelsen för Ledarna inom idéburen sektor.

Stina Nordström, ordförande

SPF Seniorerna
0733-133282
stina.nordstrom@gmail.com 

Jan Ekroth, kassör

Hyresgästföreningen
jan.ekroth@hyresgastforeningen.se

Linn Ternefors, sekreterare

Nykterhetsrörelsens Scoutförbund, 
linn.ternefors@gmail.com
073-3298110

Anna Nordkvist, ledamot

Svensk bilsport
anna.nordkvist@sbf.se
072-0607060

Sonia Harr, ledamot

Folkets hus i Boden
sonia@boden.fh.se
070-6757656

Rita Bé Aben, ledamot

Svenska kyrkan, Botkyrka församling
rita.beaben@svenskakyrkan.se

Greta Burman, ledamot

Sveriges konstföreningar
greta@sverigeskonstforeningar.nu

Marie Nordén, suppleant

Trafiksäkerhetsorganisationen NTF

Sanna Frost, Revisor

Funktionsrätt Stockholms län
frostsanna@gmail.com
072-523 25 01

Lars Micael Adrian, Revisorsuppleant

Svenska kyrkan i Malmö

Sissella Helgesson, Valberedning

Sammankallande
sissella@comhem.se

Laura Luna, ledamot valberedning

Annki Andersen Gerdin, ledamot valberedning