Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till styrelsen för Ledarna inom idéburen sektor.

Stina Nordström, ordförande

Reumatikerförbundet
070-819 07 63
stina.nordstrom@gmail.com 

Jan Ekroth, kassör

Hyresgästföreningen
jan.ekroth@hyresgastforeningen.se

Linn Ternefors, sekreterare

Nykterhetsrörelsens Scoutförbund, 
linn.ternefors@gmail.com
073-3298110

Greta Burman, ledamot

Sveriges konstföreningar
greta@sverigeskonstforeningar.nu

Ulla Frisk, ledamot

Agtech Challenge
Ulla.e.frisk@gmail.com

 

Fernaz Arbabi, ledamot

Unga Klara
073-6512044
farnaz.arbabi@gmail.com

Larsa Rännar, ledamot

Svenska kyrkan, Nordmalings församling
larsa.rannar@svenskakyrkan.se
070-2977556

 

Martin Kihlström, ledamot

Svenska Volleybollförbundet
martin@kihlstrom.com
076-8935983

 

Imse Spragg Nilsson, suppleant

Johannes Crona, suppleant

Johanna Lundin, Revisor

Fremia
jlundinpost@gmail.com
076-5345422

Charles Tjarls Metzmaa, revisorssuppleant

Rädda Barnens Riksförbund

Sissella Helgesson, valberedning

Sammankallande
sissella@outlook.com

Laura Luna, ledamot valberedning

Cina Staron, valberedning

Hågelbyparken

Sofia Berglund, valberedning